U utakmici 7. kola Prve lige Srbije odbojkaši starčevačkog Borca savladali su na gostovanju ekipu OK Železničar iz Beograda sa 3:1.

Prvi set, posle lepog nadigravanja dobio je Borac rezultatom 25:20, u drugom setu totalna dominacija, 25:14 i 2:0 u setovima. U trećem setu domaćin nije dao šansu Borcu i u punoj meri se revanširao za prethodni sa 16:25 i 2:1 u setovima. U četvrtom setu Borac je ponovo odneo pobedu sa 25:15 i 3:1 za kraj.

Kako je u osvrtu nakon utakmice na zvaničnom instagram profilu kluba napisano, odigrana je odlična utakmica i bilo je pravo uživanje gledati sa tribina.

Početak utakmice je doneo rano vođstvo od pet poena razlike i najvećih šest na 8:2. Kasnije domaćini smanjuju na tri razlike i tako ostaje sve do 17:14. Onda se rutinski sve završava, rekli bi igrom na iskustvo 25:20 i 1:0.

Borac iz Starčeva sada se nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa 16 poena.Naredna utakmica igraće se u Pančevu, 9. novembra, kada će Borcu u goste doći OK Novi Sad.